O mně

O mně

V RE/MAXu pracuji od roku 2009 a v naší lokalitě jsem prodala a pronajala desítky nemovitostí. Ačkoliv jsem absolvovala na VŠE dva obory, následujících skoro 20 let jsem se zabývala našimi třemi dětmi, učením na půl úvazku na obchodní akademii, stěhováním po světě a zase zpět, prací v charitě a podobnými „neprácemi“.

V roce 2008 jsme se konečně usadili v ČR a zanedlouho moje kamarádky otevřely v Dolních Břežanech kancelář RE/MAX. A to bylo přesně to pravé! Zužitkovala jsem všechno – jazyky, vyjednávací a organizační schopnosti z velké rodiny, zkušenost se stěhováním a zabydlením ve více zemích, stavbou domu, mateřskou empatii i smysl pro humor. Oprášila jsem ekonomické vzdělání a potřebné další nezbytnosti jsem si doplnila (právní, stavební) – a změnila život od základů.

Pracovně se soustředím především na svoji lokalitu. Je skvělé bydlet na vesnici a přitom s hlavním městem v zádech. Proto mými nejčastějšími klienty jsou moji sousedé, kamarádi, známí – prostě všichni, kdo bydlí v Dolních Břežanech a okolí. Další mojí specializací je ruská klientela – dlouho jsme v Rusku žili, umím dobře jazyk a mám z té doby mnoho přátel – a nyní i obchodních partnerů.

Dlouho jsem spolupracovala s insolvenčními správci a prodávala nemovitosti v insolvenčních řízeních – a to mně opět velmi posunulo, nejen profesně, ale i lidsky. Rovněž se podrobněji zabývám zemědělskou  půdou.

Mým největším životním koněm je cestování – navštívila jsem více než 60 zemí a ještě doufám není konec. V zimě lyžuji, v létě hraji golf a celý rok ráda vařím, peču a maluji obrazy. Remaxuji s láskou, o klienty pečuji a oni se vrací. Už vím, že i když se zrovna nedaří a případ je velmi složitý, řešení vždy najdeme. Protože na to nikdy nejsem sama.

Certifikáty a ocenění

crm-iso


Kontakty

Ing. Kateřina TEIMLOVÁ
certifikovaný realitní makléř
podle normy ISO 17024

mobil: +420 606 688 058
e-mail: katerina.teimlova@re-max.cz

RE/MAX G8 Reality
Pražská 709
252 41 Dolní Břežany

Spolupracující makléř:

Bc. Jana Kolouchová

mobil: +420 602 802 496
e-mail: jana.kolouchova@re-max.cz

fb