O mně

O mně

V RE/MAXu pracuji od roku 2009 a v naší lokalitě Dolnobřežanska jsem prodala a pronajala desítky nemovitostí. Ačkoliv jsem absolvovala na VŠE dva obory, po studiích jsem se následujících skoro 20 let zabývala našimi třemi dětmi, učením na půl úvazku na obchodní akademii, stěhováním po světě a zase zpět, prací v charitě a podobnými „neprácemi“.

V roce 2008 jsme se s rodinou konečně usadili v ČR a zanedlouho moje kamarádky otevřely v Dolních Břežanech kancelář RE/MAX. Hned jsem měla jasno, že je to pro mě to pravé! Zúročila jsem zde všechno – jazyky, vyjednávací a organizační schopnosti z velké rodiny, zkušenosti se stěhováním a zabydlováním ve více zemích i stavbou domu, mateřskou empatii i smysl pro humor. Oprášila jsem ekonomické vzdělání a další potřebné nezbytnosti jsem si doplnila (právní, stavební). Svůj život jsem změnila od základů.

Pracovně se soustředím především na svoji lokalitu. Je skvělé bydlet na vesnici, a přitom s hlavním městem v zádech. Mými nejčastějšími klienty proto jsou moji sousedé, kamarádi, známí – prostě všichni, kdo bydlí v Dolních Břežanech a okolí. Další mojí specializací je ruská klientela – dlouho jsme v Rusku žili, umím dobře jazyk a mám z té doby mnoho přátel a nyní i obchodních partnerů.

Dlouho jsem spolupracovala s insolvenčními správci a prodávala nemovitosti v insolvenčních řízeních – a to mně opět velmi posunulo, nejen profesně, ale i lidsky. Rovněž se podrobněji zabývám zemědělskou půdou.

Mým největším životním koněm je cestování – navštívila jsem více než 60 zemí, a ještě doufám není konec. V zimě lyžuji, v létě hraji golf a celý rok ráda vařím, peču a maluji obrazy. Remaxuji s láskou, o klienty pečuji a oni se vrací. Už vím, že i když se zrovna nedaří a případ je velmi složitý, řešení vždy najdeme. Protože na to nikdy nejsem sama.

Certifikáty a ocenění

crm-iso


Kontakty

Ing. Kateřina TEIMLOVÁ
certifikovaný realitní makléř
podle normy ISO 17024

mobil: +420 606 688 058
e-mail: katerina.teimlova@re-max.cz

RE/MAX G8 Reality
Pražská 709
252 41 Dolní Břežany

Spolupracující makléř:

Bc. Jana Kolouchová

mobil: +420 602 802 496
e-mail: jana.kolouchova@re-max.cz

fb